Nový web Svatebního salonu Sára

Vítáme Vás na nových webových stránkách Svatebního salónu Sára.

Jsme moc rádi, že Vám v rámci zkvalitňování služeb našeho svatebního salónu, můžeme představit nový prostor, kde se s Vámi chceme potkávat.

Krom nabídky našeho svatebního salonu zde najdete i články a reportáže z akcí, na kterých nás můžete vidět. Připravujeme pro Vás rozhovory se zajímavými hosty, reportáže a videa z reklamních focení pro náš salon a další zajímavosti ze světa svateb a mturitních plesů. Dostanete možnost jednotlivé články komentovat a psát nám svoje postřehy a dojmy. Veškerá tato interakce se bude odehrávat zde v blogové sekci. O našem svatební salonu, včetně fotografií interieru se můžete dočíst v sekci O nás.

Zajímavou část webu najdete také pod odkazem: Zákazníci. V této galerii budeme zveřejňovat fotografie Vás – spokojených zákazníků našeho svatebního salonu. Pokud nám budete chtít poslat Vaší fotografii v šatech z našeho svatebního salónu, můžete k tomu využít formulář v sekci: Kontakt.

Nezapomínáme ani na propojení s novými médii jako jsou youtube a facebook. Rádi bychom, aby se tento web stal spojnicí mezi naším salonem a Vámi, Vašimi přáteli a dalšími lidmi se společným zájmem. Tedy zájmem o svatby, plesy, společenské akce a veškeré záležitosti s tím spojené.

Budeme rádi, když o našem novém webu řeknete známým a budete ho pravidelně navštěvovat.

Budeme se na Vás těšit, ať už tady, nebo přímo v našem salonu…

Tým Svatebního salonu Sára.

mg_3729_nahled

Příspěvek napsal: