MÓDNÍ PŘEHLÍDKA – XII. KVĚTINOVÉ ODPOLEDNE

Již třetím rokem se náš salón zúčastní dobročinné akce KVĚTINOVÉ ODPOLEDNE. Protože jsem nedávno zjistila, že málokdo ví, co je to vlastně za akci, ráda bych to vysvětlila.

 

 

 

Před třemi lety jsem byla oslovena p. Janou Holcovou (majitelkou umělecké a modelingové agentury New Style), jestli bych byla ochotná zapůjčit šaty na módní přehlídku, která se koná venku na horním náměstí. Abych byla upřímná, pěkně jsem se lekla a moje první reakce byla, že určitě ne, protože jsou šaty velmi drahé a v případě deště by se zničily. Jenže pak řekla, že to je akce pro postižené děti. Pak nebylo co řešit, najednou jsem zapomněla na cenu šatů a kývla jsem. Jana Holcová mě ubezpečila, že ještě ani jednou za celý roky nepršelo. A měla pravdu, zatím to tak bylo. Zřejmě vyšší moc :)

okna

 

Celou akci organizuje ing.Vladimír Nosek, který zajistí květiny, pozve učně, kteří vážou krásné kytice, a ty se pak prodávají za velmi přijatelné ceny. Výtěžek z prodeje pak získá občanské sdružení OKNA.

PROTO BUDE SKVĚLÉ, KDYŽ VÁS PŘIJDE CO NEJVÍCE A KAŽDÝ Z VÁS SI KOUPÍ ALESPOŇ MALOU KYTIČKU. VĚŘTE MI, JE TO SKVĚLÝ A HŘEJIVÝ POCIT, KDYŽ MŮŽETE TROCHU PŘISPĚT NA DOBROU VĚC.

JÁ VÁM MŮŽU SLÍBIT PŘEHLÍDKU NOVÉ KOLEKCE SPOLEČENSKÝCH A MATURITNÍCH ŠATŮ. TY ZASE PŘEDVEDOU MODELKY AGENTURY NEW STYLE.

TĚM PATŘÍ VELKÝ DÍK, protože vše budou dělat BEZ NÁROKU NA HORORÁŘ.

Příspěvek napsal: