MATURITNÍ A SPOLEČENSKÉ ŠATY

Milé zákaznice, blíží se sezóna maturitních plesů. Je nejvyšší čas navštívit náš svatební salón a zajistit si tak jistotu, že maturitní šaty budou na Váš termín volné. Pokud jste si vysnily styl šatů, je velmi důležité vyzkoušet si je, abyste zjistily, zda Vaší postavě tento střih vůbec padne.

 

 

Měli jsme několik maturantek, které si objednaly maturitní šaty z internetu a po té, co jim přišel pár dnů před plesem zjistily,  že jim střih vůbec nesedí a hlavně jsou šité „horkou jehlou“. Tzn. nevyztužené, nezačištěné, velmi zmačkané a také šité z podšívkových materiálů.  Samozřejmě měly strach je vyprat a vyžehlit. Na některé materiály potřebujete profi žehličku, která vlákna neponičí. Vzhledem k tomu, že jsou šaty nabízené za neuvěřitelně levné ceny, je nutné očekávat, že šaty nemůžou být kvalitní.

[Obrázek nebyl nalezen]

 

Ne vždycky tomu tak je , ale riskovat svůj první nejdůležitější den v životě, je velmi stresující. U nás si můžete vyzkoušet modelů, kolik chcete a hlavně Vám poradíme, který střih Vám sedí nejlépe.

Co je ale nejdůležitější, že budou perfektně připraveny a upraveny na míru, což je v ceně půjčovného. Tak se můžete na maturitní ples těšit s klidným svědomím a bez nervů, jestli Vám vůbec šaty přijdou včas ( pokud si je objednáte i internetu).

V nabídce máme také společenské šaty pro sourozence, jak pro menší slečny, tak i pro chlapce dětské obleky.

mg_7472 45

 

Stejně tak si u nás vyberou večerní a společenské šaty i maminky a kamarádky maturantek.

[Obrázek nebyl nalezen]

 

TĚŠÍME SE NA VAŠÍ NÁVŠTĚVU :)

 

Příspěvek napsal: